Wyszukiwarka
produktów
Kategoria:
Cena:
wyczyść filtry

Podoba Ci się ta podłoga, ale chcesz się przekonać, jak będzie wyglądała w Twoim domu?
ZAMÓW PRÓBKĘ i przekonaj się na własne oczy.

Jak to zrobić?
  1. Wybierz wzory, które Ci się podobają.
  2. Wyślij do nas e-mail na adres: sklep@modnepodlogi.pl lub skontaktuj się z nami poprzez nasze kanały społecznościowe.
  3. Napisz, jakie wzory Cię interesują. Chętnie podpowiemy, co jeszcze warto wybrać. Ustalimy też kiedy będziemy w stanie zrealizować wysyłkę próbek.

Koszt wysłania próbek ustalany jest indywidualnie w zależności od ilości wybranych przez Ciebie dekorów oraz rodzaju podłogi. Próbki wyślemy po opłaceniu faktury na podstawie zamówienia.

Podłoga drewniana Scheucher WF182 Dąb Innsbruck Natura

Podłoga drewniana Scheucher WF182 Dąb Innsbruck w naturalnym kolorze to dębowa deska o długości 2200 i szerokości 182 mm. Deski z selekcji Country charakteryzuje różnorodność wybarwienia oraz obecność sęków.

244,77 zł / m2
Cena za op: 587,94 zł
Ilość m2 w op: 2,402 m2
Dostępność: na zamówienie


Potrzebna ilość paczek

0 (0 m2)

Razem do zapłaty

0 zł

Odbiór osobisty: 0zł

ZAMÓW PRÓBKĘ
Ilość

Wysyłka w 21 dni

Znalazłeś(-aś) w innym sklepie lepszą ofertę? Potrzebujesz dodatkowych produktów? Planujesz większe zamówienie?
POSTARAMY SIĘ PRZYGOTOWAĆ DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ!

OPIS
PRODUKTU

Drewno w swojej naturze

Dębowa warstwowa podłoga austriackiego producenta z kolekcji WOODflor w kolorze Innsbruck (naturalnym) to kwintesencja natury. Mamy tu różnice kolorystyczne pomiędzy deskami, sęki, fladry, wszystko to, co stworzyła natura. Wyraźne fazowanie na wszystkich czterech bokach podkreśla wielkość deski. Głęboka szczotka nadaje jej charakteru. Designerskim smaczkiem z kolei jest fakt, że większe wypełnienia szpachlowe mają drewnianą wstawkę, by wyglądało to jak najbardziej naturalnie. Ciepły naturalny odcień podkreślony jest delikatnym satynowym połyskiem olejowoskowego wykończenia

Długa i szeroka deska - bez kompromisów

Deska Scheucher WF182 Dąb Innsbruck ma stałą długość 2,2 m - oznacza to, że wszystkie deski będą równej długości, co pozytywnie wpływa na estetykę powierzchni. Popularna szerokość 18,2 cm pięknie prezentuje się zarówno w większych, jak i mniejszych pomieszczeniach. 

Na klej czy na klik? Wybór należy do Ciebie

Decydując się na deskę Scheucher WF182 Dąb Innsbruck, otrzymujesz produkt gotowy do montażu.  Układanie przebiega szybko, a podłoga jest gotowa do użytkowania tego samego dnia. Możesz ją zamontować zarówno na klej, jak i "na pływająco".

Ze względu na bardzo niską wartość oporu cieplnego 0,101 m2 K/W, montaż desek warstwowych jest najlepszym rozwiązaniem na ogrzewanie podłogowe. Efekt ten osiągnięto dzięki stworzeniu deski o specjalnej warstwowej konstrukcji o grubości wynoszącej tylko 13 mm. W przypadku podłogówki zalecamy układanie na klej, ze względu na pracę podłogi. Przyklejona nie będzie skrzypiec i stukać.

Pamiętaj o zapasie montażowym

Przy obliczaniu ilość desek potrzebnych do ułożenia podłogi, nie zapomnij dodać 8% zapasu do powierzchni pomieszczenia (m kw.), a będziesz miał pewność, że w trakcie montażu nie zabraknie Ci materiału.

Pielęgnacja

Zaleca się pielęgnację środkami dedykowanymi do podłóg olejowoskowanych. Przy zakupie otrzymasz od nas kompleksowe informacji i zalecenia dotyczące czyszczenia i pielęgnacji tej wybranej podłogi. 

SPECYFIKACJA
TECHNICZNA

Szerokość
182 mm
Długość
2200 mm
Grubość
13 mm
Ilość m kw. w opakowaniu
2,402
Liczba desek w opakowaniu
6
Fazowanie
4-stronna V-fuga
Ogrzewanie podłogowe
tak
Sposób montażu
na klej lub na pływająco
Długość gwarancji
30 lat
Kolor
Jasna
Struktura
szczotkowana
Rodzaj podłogi
podłoga drewniana
Stopień połysku
satynowy
Gatunek drewna
dąb
Kolekcja
WOODflor
Selekcja drewna
country
Klasa niepalności
Blf b1
Opór cieplny (R)
0,101 m2 K/W
Rodzaj wykończenia powierzchni
olejowosk
Grubość warstwy wierzchniej
3 mm
Komentarze (0)